Server Time: 2017-11-24 03:53:30

Науково-дослідні роботи: МОНМСУ та НПУ

МОНМСУ

1. Аналитическая записка по результатам социсследования: “Нравственное сознание: состояние и изменение под влиянием перестройки и обновления общественной жизни” / В. И. Воловик, В. П. Бех // Нравственное сознание: состояние и изменение под влиянием перестройки и обновления общественной жизни. – М. : АОН ЦК КПСС, 1988. – С. 3-7.

2. Характер индивидуальных и групповых потребностей и факторов их оптимизации в условиях обновления всех сфер общественной жизни : научный отчет по гостеме № 01.910041/11 / Министерство образования Украины, НИС Запорожского государственного университета; В. П. Бех [руководитель НИР]. – Запорожье, 1994. – 86 с.

3. Социальная технология включения средних школ в рыночные отношения : научный отчет по НИР № 01.9340186660 / Министерство образования Украины, НИС Запорожского государственного университета ; В. П. Бех [руководитель НИР]. – Запорожье, 1995. – 80 с.

4. Соціальний організм країни : науковий звіт з НДР № 0197U012793 / Міністерство освіти і науки України, Запорізький державний університет ; В. П. Бех [керівник НДР]. – Запоріжжя, 1998. – 80 с.

5. Онтогенез соціального організму країни : науковий звіт з НДР № 0100U001733 / Міністерство освіти і науки України. Запорізький державний університет ; В. П. Бех [керівник НДР]. – Запоріжжя, 2002. – 80 с. (Завантажити)

6. Саморегуляція соціального організму країни : науковий звіт з НДР № 0105U000447 / Міністерство освіти і науки України. Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова; В. П. Бех [керівник НДР]. – К., 2007.

7. Громадські організації як чинник демократизації суспільства : науковий звіт з НДР № 0108U000361 / Міністерство освіти і науки України. Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова ; В. П. Бех [керівник НДР]. – К., 2010. – 218 с. (Завантажити)

1. Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова : інформація для абітурієнтів. – К. : Вид-во НПУ імені М.П.Драгоманова (Завантажити)

2. Звіт про роботу Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова за 2002/2003 навчальний рік : доповідь ректора університету акад. В. П. Андрущенка на розширеному засіданні Вченої ради університету. – К. : Вид-во НПУ імені М. П. Драгоманова, 2003. (Завантажити)

3. Звіт про роботу Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова за 2003/2004 навчальний рік : доповідь ректора університету акад. В. П. Андрущенка на розширеному засіданні Вченої ради університету. – К. : Вид-во НПУ імені М. П. Драгоманова, 2004. (Завантажити)